Masáž lávovými kameny

Masáž horkými kameny byla součástí starých čínských medicínských metod, praktik polynézských šamanů i rituálů starých Inků, Mayů a severoamerických Indiánů. Účinky přírodních sil horkých kamenů se využívají jako alternativní léčebná metoda.

Masíruje se speciálně vyhlazenými kameny, které mají mimořádně silnou energetickou vibraci (20 - 1000 kHz), výborně akumulují a dále předávají teplo; nahřívají se ve vodní lázni na 35 - 40° Celsia (čínská masáž LA TRANGUILITY STONE = harmonizace čaker 53 malými lávovými kameny), na 45 - 55° Celsia (havajská masáž MAGIC HOT STONES = harmonizace meridiánů 8 velkými, 80 středními a 22 malými lávovými kameny) nebo na 6 - 70° Celsia (americká masáž LA STONE THERAPY = terapie tepelného šoku - masáž střídavě horkými a studenými velkými lávovými kameny)

Kameny předávají, mimo naakumulovaného tepla, velmi silnou energetickou vibraci, a ovlivňují tak meridiány energetické cesty vedoucí od konečků prstů až k vnitřním orgánům. Tyto cesty bývají často špatně průchodné nebo zcela uzavřené, ale díky masáži lávovými kameny se znovu otevírají.

Samotná masáž je velmi příjemná.
- Uvolní ztuhlé svaly
- Působí antistresově
- Proti nespavosti
- Podporují detoxikaci organismu
- Dodávají energii