Kokosová masáž

Tato unikátní masáž s přírodní vůní kokosu vyživuje Vaši pokožku, zanechává ji zdravější, pružnější a jasnější. Kokosová masáž je komplexní regenerační péče celého těla spojená s olejovou masáží. Relaxační kokosová masáž zklidňuje Vaší psychiku, působí proti únavě, navozuje příjemné uvolnění organizmu a odbourává stres. Při masáži zregeneruje Vaše unavené tělo, které se uvolní z nervového a svalového napětí.

Při této masáží Vás čeká speciální kokosový peeling, pro který používám moučku z pravých kokosových ořechů. Peeling odstraní z kůže odumřelé buňky a kůži prokrví. Zároveň omlazuje pokožku, urychluje výstavbu nové zdravé tkáně, vyživuje a hluboce hydratuje. Následuje zábal a poté si užijete blahodárnou masáž kokosovým olejem, který je výjimečný svými zvláčňujícími účinky. Vaše pleť a pokožka se sametově zjemní. Vše umocní příjemná vůně kokosu.
Kokosový olej má výsoký obsah přírodních antioxidantů a vitamínů (A, C, E), které vyživují pleť. Má hluboce hydratační vlastnosti. Je také vysoce efektivní při hojení a odstraňování jizev, pigmentových skvrn a vrásek.
Kontraindikace:
• alergie na kokos
• křečové žíly
• veškerá horečnatá akutní a zánětlivá onemocnění či porušení vlastní identity kůže